Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 6 Kategoride 887 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 3.7531 / Satış : 3.7599
Euro : Alış : 4.6593 / Satış : 4.6677

Emlak Haberi

Penn State has its best ranking since Oct. Sa Penn State has its best ranking since Oct. Sa

Penn State has its best ranking since Oct. Salary for a Quarterback CoachNFLTop

Receiver Saeed Blacknall might make the bigge Receiver Saeed Blacknall might make the bigge

Receiver Saeed Blacknall might make the biggest move with a breakthrough season.

Hakkımızda

 

Emlakçılıkta Evrensel Değerler 2013 yılında İstanbul’da kurulan Merkez  Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık, 2014 yılı başından itibaren franchising sistemi ile il, ilçe ve bölge bazında temsilcilikler veren, temsilciliklerini belirlediği kurallara uygun olarak bir çatı altında toplayan, Türkiye genelinde hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir gayrimenkul danışmanlığı organizasyonudur. “Emlakçılıkta Evrensel Değerler” ilkesiyle kısa zamanda gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri haline gelen merkez, franchising sistemi ile acentelerine, acente sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına doğru destek ve hizmetlerini doğru zamanda vererek, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin güvenilir sınırlar içerisinde yapılmasını sağlamaktadır.

Emlak Merkez Gayrimenkul Hakkında: Cennet KAPAN yönetiminde, uzman,yenilikçi,eğitimli ve profesyonel gayrimenkul danışmanları kadrosuyla Huzurevleri Maj. 77129 SK. Öz Pırıl Ağıt. Zemin Kat Çukurova /ADANA adresinde kaliteli hizmetin tek adresi olarak gösterilmektedir.

Kuruluş tarihi eylül 2013 olan,piyasa enstrumanlarını ve değişimlerini sürkli takip eden,Doğru Fiyat-Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerine kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını, dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı ön planda tutan bir Gayrimenkul Danışmanlık firmasıdır.. Güven+Deneyim+Vizyon’a davet ADANA  MERKEZ GAYRİMENKUL olarak sistemimizin temelinde güven, deneyim ve vizyon sahibi olmak ilkeleri yatmaktadır. Bu paydada müşterilerimizin her türlü gayrimenkul ihtiyacına çözüm ortağı olmayı amaçlamaktayız.

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

2015 - Tüm Hakları Saklıdır

Teknosos Bilisim Hizmetleri